вибір підручників для 6 класу 2019-2020 навчального року

Протокол №03

Засідання педагогічної ради Ільницької загальноосвітньої

школи І-ІІ ступенів

19.03.2019 р.                                                                        с. Ільниця

Голова засідання:       Бандурович О.Ф.

Секретар:                     Малицька Н.І.

Присутні:  20 осіб (список постійних членів педради додається)

Відсутні:  2 осіб ( Котубей Г.І., Бондаренко Н.М.)

Порядок денний

1. Вибір проектів підручників для 6 класу на 2019 -2020 навчальний рік  відповідно до чинних програм.

Бандурович О.Ф.

Слухали: директора школи Бандурович О.Ф., яка повідомила про те, що з відділу освіти надійшов лист  №02-16/ від 05 березня 2019 року, де звернуто увагу  на лист Міністерства освіти та науки України від 01.03.2019 року №01-15\876  про «Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, що використовують в освітньому процесі підручники для закладів загальної середньої освіти, та закладів вищої освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти, проектів підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів з кожної назви підручника та оформлення результатів вибору»,

Звернула увагу  на те, що:

- з 12 березня 2019 року доступні версії фрагментів оригінал-макетів підручників, яким рекомендується надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти та науки України» у Електронній бібліотеці ДНУ «Інституту модернізації змісту освіти» у розділі «Конкурс підручників».

- Замовлення обраних підручників здійснюється на базі інформаційно-телекомунікаційної системи «Державна інформаційна система освіти» (далі ІТС «ДІСО»).

- з 12 по 24 березня 2019 року педагогічні працівники ознайомлюються з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників.

- вибір схвалюється на педагогічній раді, оприлюднюється на сайті закладу освіти.

- з 12 по 24 березня 2019 року можна зробити замовлення на базі ІТС «ДІСО».

Виступили: 1. Заступника директора з НВР Фущіч С.І., яка повідомила присутнім, що відповідно до «Інструктивно-методичних  рекомендацій для здійснення вибору закладами загальної середньої освіти проектів підручників для 6 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручників та оформлення результатів вибору» вчителями інформатики та історії  здійснено вибір та розподілено 5 альтернативних підручників з кожного предмету у порядку пріоритету  для закладу освіти.

1. Палош Д.Д., вчитель історії представила результати вибору підручників для 6 класу з «Всесвітньої історії. Історія України (інтегрований курс»:

Основний:« Всесвітньої історії. Історія України (інтегрований курс» Гісем О.В., Гісем О.В.

Альтернативні:

1. «Всесвітньої історії. Історія України (інтегрований курс» Бандровський О.Г., Власов В.С.

2. «Всесвітньої історії. Історія України (інтегрований курс» Мороз П.В

3. «Всесвітньої історії. Історія України (інтегрований курс ня» Сорочинська Н.М., Мартинюк О.О.

4. «Всесвітньої історії. Історія України (інтегрований курс» Гук О.І., Дудар О.В.

5.  «Всесвітньої історії. Історія України (інтегрований курс» Щупак І.Я., Піскарьова  І.О., БурлаковаО.В.

3. Бондаренко В.В., вчитель інформатики представив результати вибору підручників для 6 класу з «Інформатики»

Основний: «Інформатика» Морзе Н.В., Барна О.В., Вембер В.П.

Альтернативні:

1. «Інформатика» Листопад Н.П.

2. «Інформатика» Заїка А.М.

3. «Інформатика» Скворцова С.О., Онопрієнко О.В.

Ухвалили: відповідно до обраної школою типової освітньої програми, з урахуванням освітніх потреб учнів, запиту батьків, напрямку закладу загальної середньої освіти схвалили обрані проекти підручників для 6 класу за фрагментами електронних версій їх оригінал-макетів з кожної назви підручників та розподіл 5 альтернативних підручників з кожного предмету у порядку пріоритету для закладу освіти.

Голова педради:                                          О.Ф.Бандурович

Секретар педради:                                       Н.І.Малицька