план заходів попередження булінгу на 2020-2021 н.р.

Дата: 4 листопада 2020 о 14:08

до наказу Ільницької ЗОШ І – ІІ ступенів

№66-о   10.09.2020

ПЛАН  ЗАХОДІВ

на 2020-2021 навчальний рік щодо реалізації норм Закону України

«Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Відповідальні за виконання

Стан виконання

1.

Визначити відповідальних осіб суб'єктів взаємодії, що проводять роботу із прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координації заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками відповідно до Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

До 06.10.

2.

Забезпечити організацію та проведення серед населення, зокрема, серед дітей та молоді, інформаційних кампаній щодо запобігання та протидії насильству, роз’яснення його форм, проявів і наслідків, розроблення та впровадження в закладі виховних заходів з питань запобігання та протидії насильству, зокрема стосовно дітей, залучення засобів інформації  до проведення просвітницьких кампаній, спрямованих на виконання завдань у сфері запобігання насильству, зокрема формування небайдужого ставлення до постраждалих осіб, насамперед дітей, усвідомлення необхідності невідкладного повідомлення відповідних суб’єктів про випадки насильства.

Заступник директора з НВР,

Практичний психолог,

Педагог організатор,

Класні керівники

3.

Забезпечити проведення інформаційно-просвітницьких заходів, семінарів, тренінгів з питань запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, у тому числі стосовно дітей та за участю дітей та батьків.

практичний психолог

4.

Забезпечити участь представників суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, в регіональних, обласних, міжрегіональних семінарах, круглих столах, тренінгах з питань запобігання та протидії домашньому насильству.

заступник директора з НВР;

практичний психолог;

5.

Забезпечити надання невідкладної допомоги дітям, постраждалим від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, яка передбачена Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» та Порядком  ( у тому числі відповідно підготовленими практичними психологами або соціальними педагогами закладів освіти)

практичний психолог;

класні керівники

6.

Забезпечити взаємодію з іншими суб'єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству,  інформувати постраждалих осіб про заходи та соціальні послуги, якими вони можуть скористатись

керівник закладу

7.

керівник закладу

8.

Поповнення сайту закладу матеріалами щодо запобіганню та протидії домашньому насильству

вчитель інформатики

9.

Круглий стіл «Дитина має право на щасливе дитинство»

( засідання методичного об’єднання класних керівників)

Січень

2021 р.

керівник ШМО класних керівників

10.

Проведення акції «16 днів без насилля»

25.11.2020р. по

10.12.2020 р.

11.

Відеолекторій за тематикою: «Жертва», «Якщо я не повернусь», «Домашнє насильство», «Чи знаєш ти права людини?», «Що таке насилля?», «Відповідальне батьківство», «Мій дім – моя фортеця», «Яку поведінку вважати насильницькою?», «Домашнє насильство - це як?»

2021 р.

12.

Виставки плакатів, фоторобіт, конкурси малюнків, марафони листів дітей до батьків, за темами: - «Мій улюблений світ – без насильства», - «Світ без насильства» - «Права дитини в малюнках».