Наказ про створення атестаційної комісії

Дата: 16 листопада 2023 о 16:53

ІЛЬНИЦЬКА ГІМНАЗІЯ

ІРШАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Код ЄДРПОУ 22099789

18.09.2023                  с.Ільниця                              №87/о

Про організацію та проведення

атестації педагогічних працівників

Ільницької гімназії

у 2023 – 2024 н. р.

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985 з метою всебічного та комплексного оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників закладу

НАКАЗУЮ:

1. Створити атестаційну комісію для атестації педагогічних працівників закладу у 2023 – 2024 н. р. у кількості семи осіб.

2. Затвердити склад атестаційної комісії:

голова комісії – Оксана БАНДУРОВИЧ., директор;

секретар комісії – Світлана ФУЩІЧ, заступник директора з навчально-виховної роботи;

Члени комісії:

Наталія МАЛИЦЬКАголова МС природничого циклу;

Діана ПАЛОШголова МС гуманітарного циклу;

Оксана ШЕСТАКвчитель української мови та літератури;

Ольга ШТЕФАНКОголова МС початкових класів;

Надія ЧЕПАК  – голова ради трудового колективу.

2. Атестаційній комісії:

2.1. Забезпечити атестацію педагогічних працівників закладу у 2023-2024 н. р. відповідно до вимог Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985.

2.2. До 10 жовтня 2023 року скласти і затвердити список педагогічних працівників, які підлягають черговій атестації у 2024 році, строки проведення їх атестації, графік проведення засідань атестаційної комісії, визначити строки та адресу електронної пошти для подання документів педагогічними працівниками закладу (у разі подання в електронній формі).

2.3. У випадку відсутності педагогічного працівника, який підлягає черговій атестації у списку, за його заявою, поданою не пізніше 20 грудня 2023 року, затвердити окремий список педагогічних працівників, які підлягають позачерговій атестації, визначити строки проведення їх атестації, подання ними документів та у разі потреби внести зміни до графіка своїх засідань.

2.4. Розглянути документи педагогічних працівників, які атестуються, за потреби перевірити їхню достовірність, встановити дотримання вимог пунктів 89 розділу I Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985, а також оцінити професійні компетентності педагогічних працівників, які атестуються, з урахуванням їхніх посадових обов’язків і вимог професійного стандарту (за наявності).

2.4. Рішення про результати атестації педагогічних працівників прийняти не пізніше 01 квітня 2024 року.

3. Секретарю атестаційної комісії Світлані ФУЩІЧ:

3.1. Приймати, реєструвати та зберігати документи, подані педагогічними працівниками, до розгляду та під час розгляду їх атестаційною комісією.

3.2. Інформацію, визначену пунктами 1, 2 розділу ІІІ Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985, оприлюднити на офіційному вебсайті закладу не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття рішення атестаційною комісією.

3.3. Повідомити педагогічним працівникам, які атестуються, про місце і час проведення засідання атестаційної комісії (у разі запрошення педагогічних працівників на засідання).

3.4. Засідання атестаційної комісії оформлювати протоколом за формою, наведеною в додатку 2 до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985.

3.4. На підставі рішення атестаційної комісії оформити атестаційний листи за формою згідно з Додатком 3 до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985.

3.5. Рішення атестаційної комісії про результати атестації довести до відома педагогічного працівника шляхом видання йому атестаційного листа (надсилання на електронну адресу в сканованому вигляді) у порядку та строки, визначені у пункті 11 розділу ІІІ Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 р. за № 1649/38985.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор  гімназії                                         Оксана БАНДУРОВИЧ